+90 850 780 61 61 info@yesugroup.com
turbo porno

Akdenia

Hakkımızda

İster buzlu, ister sıcak sıcak dök karıştır bitki çayın hazır. Ülkemizin lezzetlerini Kanada’dan başlayıp tüm Amerika kıtasına sunmak için 2018 yılında Akdenia mağazamızı kurduk. Yemeklerimiz, tatlılarımız ve misafirperverliğimizle dünyanın diğer ucunda gönüllere taht kurunca, “bir de bitki çayımız mı olsa?” diye düşünmeden edemedik ve özel üretim Akdenia Karışık Bitki Çayımız doğdu. Kuzey Amerika sofra kültürüne uygun şekilde soğuk da içilebilen çayımız o günden bu yana okyanusun ötesinde 4 mevsim içilip öyle sevildi ki onu doğduğu yere, Türkiye’ye getirmeye karar verdik.

Anadolu’nun zindelik ve ferahlık kaynağı 17 taptaze bitkisinden (17 Tat) en lezzetli mevsimlerinde derlediğimiz Akdenia Karışık Bitki Çayı’na siz de bayılacaksınız. Akdenia Bitki Çayı, diğer bitki çayları ile aynı bitkilerden elden edilmesine rağmen aralarında ki fark; Akdenia 17 bitkinin karışımından ve işleme tekniğinden kaynaklanıyor.

Akdenia Bitki Çayı diğer bitki çaylarına göre daha fazla işlem görür. Bitki çayları, bitki yaprakları toplandıktan sonra kavrulup hızla kurutulmasından elde edilirken; Akdenia kavrulup kurutulduktan sonra değirmende öğütülerek elde edilir ve kurutulurken oksijenle tepkimeye girmesine izin verilmez, buda Akdenia Bitki Çayını diğer bitki çaylarından farklı ve özel kılan önemli ayrıcalıklardandır.

17 Tat 1 Bardak Karışık Bitki Çayı