+90 850 780 61 61 info@yesugroup.com

LoQbites

Hakkımızda

Gıda sektöründeki tecrübe ve birikimimizden yepyeni bir marka doğuyor: LoQbites

2012 yılından beri Kanada gıda sektöründe faaliyetlerine hız kesmeden devam eden şirketimiz, 2018 yılında Dimes Canada ve Yesu Group International’ın güçlerini birleştirmesi ile D&Y GLOBAL TİCARET kurulmuştur. D&Y GLOBAL TİCARET , Kanada ve Türkiye’de gıda toptancılığı konusunda başından beri çok yol kat etmiştir. Dimes Canada ve Yesu Group International ilk başladığında, GDO İçermeyen Ayçiçek Yağı konusundaki tutkuları Kanada’daki pazar ihtiyaçlarını karşılamalarını sağlayarak D&Y GLOBAL TİCARET’in size en çok aranan Ayçiçek ve Zeytinyağlarını sunmasını sağladı.Artık ülke çapında Walmart gibi en saygın market zincirleri ile müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Yüzyıllardan beri Anadolu’da yapılan ve en son Osmanlı Saray Mutfağına girerek kralların tatlısı haline gelmiş  bir hamur tatlısı olan lokmayı , farklı bir bakış açısı ile Kanada halkının hizmetine sunuyoruz.

Herşeyden önce sürekliliği benimseyen şirketimiz , LoQbites markasını ülke çapında bayilikler vererek daha fazla kişiyi bu eşsiz lezzet ile tanıştırmayı hedeflemektedir.

Lezzetin Tarihçesi

Lokma yüzyıllardan beri Anadolu’da yapılan ve en son Osmanlı Saray Mutfağına girerek kralların tatlısı haline gelmiş  bir hamur tatlısıdır.

loQbites bu geleneksel tatlıyı çikolata, krema, fındık, fıstık, ceviz, badem gibi malzemeler ve çeşitli meyveler kullanarak modern bir dokunuşla çok daha zengin ve lezzetli bir tat haline getirmiştir.

loQbites krallara layık bu tadı Kanada halkının hizmetine sunmuştur.

Lezzetli Bir Tat